• Slider 6
 • Slider 7

Nauka pływania dla dzieci i dorosłych

 • szkoła pływania aqua centrum chełmiec
 • zawody w pływaniu w chełmcu
 • pływanie na basenie w chełmcu

O tym, że aktywność fizyczna stanowi niezbędną podwalinę ludzkiego zdrowia oraz dobrostanu nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Towarzyszy nam od zarania dziejów i dla naszego dobra, oby tak zostało. Jedną z form tej aktywności, która w najbardziej wszechstronny sposób kształtuje nasze ciało i psychikę, jest pływanie. Jeśli jesteś ze Szczwnicy lub okolic, zapraszam do profesjonalnej szkoły pływania i trenera Emila Siedlarza.

Istnieje wiele naukowych badań, które na piedestale najkorzystniejszych form uprawiania sportu stawiają właśnie pływanie. Niemal każdy segment naszego ciała, większość układów na czele z krążeniowym i oddechowym, odnosi niebagatelne korzyści, gdy regularnie odwiedzamy basen lud inny akwen wodny. Silniejsze serce, bardziej wydolne płuca, mocniejsze mięśnie i stawy to tylko niektóre zalety płynące z wdrożenie treningu pływackiego. W zasadzie jest to sport dla każdego, nawet dla ludzi z nadwagą, otyłością, czy z problemami stawowymi. W basenie ze względu na siłę wyporową ludzkie ciało jest nawet 10 razy lżejsze, dzięki czemu wcześniej wspomniane dysfunkcję nie będą odczuwalne. Jeśli chwilowo dokucza Ci jesienna chandra lub nieco poważniejsze stany depresyjne, tutaj również pływanie może przyjść z pomocą. W wodzie poczujesz spokój, błogostan, twoje mięśnie po ciężki dniu ulegną rozluźnieniu, a ilość endorfin znacznie wzrośnie. Stres i niechciany w nadmiarze kortyzol również przestanie się dawać we znaki. Pływanie pomaga także niwelować i zapobiegać wadom postawy, co przy często spotykanym, siedzącym trybie życia jest niezwykle istotne, zwłaszcza gdy mówimy o dzieciach. Naprawdę mnóstwo zalet przy braku stron negatywnych.

Zajęcie w szkole pływania na basenie Aqua Centrum Chełmiec prowadzone są przez doświadczonego i wykwalifikowanego instruktora Emila Siedlarza. Z pływaniem związany od najmłodszych lat, absolwent Akademii Wychowanie Fizycznego w Krakowie, nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener personalny. Emil oprócz szeregu kompetencji stricte trenerskich posiada również uprawnienie pedagogiczne, dzięki czemu potrafi klarownie przekazać swoją wiedzę i doświadczenie najmłodszym adeptom tego sportu. Każde ćwiczenie bądź zadanie objaśniane jest w łatwy i zrozumiały sposób, w luźnej i przyjaznej atmosferze. Z racji tego, iż jest również trenerem przygotowania motorycznego rozumie nieco bardziej zawiłe aspekty ludzkiej fizjologii czy metodyki treningowej, co z kolei pozwala na pracę z bardziej zaawansowanymi osobami, dla których poprawa wyniku jest celem nadrzędnym. Jeśli zastanawiasz się jaki sport wybrać dla swojej pociechy, skutecznie odciągając ją od komputera czy smartfona, a może sam chciałbyś rozpocząć swoją przygodę lub podszkolić nabyte wcześniej umiejętności, to dobrze trafiłeś.

Szkoła pływania oferuje naukę pływania na basenie w Chełmcu. Wszelkie niezbędne informację otrzymacie bezpośrednio od trenera Emila pod numerem 887 733  552 lup wypełniając formularz na stronie internetowej. Do zobaczenia na basenie!

Nauka pływania dla dzieci i dorosłych

Instrukor pływania Emil Siedlarz
Telefon: 887733552
Strona www: www.emilsiedlarz.pl
Facebook: nauka pływania
Kanał YouTube: Emil Siedlarz - instruktor pływania

Aqua Centrum Chełmiec

Adres: ul. Marcinkowicka 9, 33-395 Chełmiec
Godziny otwarcia: 6.00 – 22.00

 • rafting

 • Wpisy blogowe
 • Wyszukiwarka obiektów
  Wyszukiwarka
 • Nasi Partnerzy

   

  Podhale24.pl pienart.pieniny.com

   

  gckkroscienko.pl

   

  przewodnicy-tatry.pl

   

   

  uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

  Podhalanka.pl

   

  Pieninyinfo.pl

 • Mapa Szczawnicy

  mapa czorsztyn

 • Pogoda w Szczawnicy