• Slider 6
 • Slider 7

Sprzątanie piwnic i strychów w Krakowie

 • sprzątanie podłogi

Piwnice i strychy to zwykle bardzo newralgiczne miejsca w naszych domach. Pełnią one funkcję swoistych składzików, w których rodziny przechowują stare sprzęty, meble oraz różnego rodzaju niepotrzebne przedmioty, których szkoda było wyrzucić. Często zostawiamy tam także pozostałości po remoncie czy akcesoria warsztatowe, z których nie korzystamy od wielu lat. Przychodzi jednak taki moment, w którym musimy uporządkować to wszystko, co zgromadziliśmy przez ten czas. Jak się za to zabrać?

O ile niewielką piwnicę w bloku mieszkalnym jesteśmy w stanie samodzielnie posprzątać w ciągu jednego dnia, tak duże pomieszczenia w domach jednorodzinnych mogą wymagać znacznie więcej czasu i zaangażowania. Jeżeli stoimy w obliczu generalnego remontu, może się okazać, że uporządkowanie zagraconych przestrzeni to nie lada wyzwanie. Warto wówczas skorzystać z usług firm, oferujących profesjonalnie sprzątanie strychów i czyszczenie piwnic. W Krakowie oraz na terenie większości małopolski – wsparcie w tym zakresie zapewnia firma Wywozz. Jak to działa?

Profesjonalna ekipa sprzątająca – jak to działa?

Marka Wywozz oferuje sprzątanie piwnic, strychów, garaży i innych pomieszczeń, w których może zalegać wiele niepotrzebnych gratów. Oprócz Krakowa działania firmy obejmują Niepołomice, Skawina, Wieliczka, Mogilany, jak również Liszki, Zabierzów, Igołomia, Zielonki, Węgrzyce, Michałowice, Olkusz, Skała oraz Dobczyce, Myślenice, Proszowice i Kocmyrzów. Mieszkańcy okolicznych miejscowości nie muszą się zatem martwić, że pozostaną bez wsparcia. Firma usuwa różnego rodzaju meble, śmieci i sprzęty elektryczne, a także odpady poremontowe i ciężkie maszyny. W prosty i szybki sposób możemy pozbyć się zalegających gratów. Firma Wywozz dostarczy je na legalne wysypisko i zutylizuje - o nic nie musimy się martwić.

Cena usługi sprzątania strychów i piwnic jest ustalana indywidualnie, ponieważ wpływa na nią wiele czynników, m.in. ilość wywiezionych odpadów, wielkość potrzebnego samochodu i koniecznych nakładów pracy. Jest to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, które musielibyśmy poświęcić na uporządkowanie tych powierzchni. Pamiętajmy, że jeżeli coś nie przydało nam się przez ostatnie lata – najprawdopodobniej nigdy nie będzie już potrzebne.

Jak zamówić ekipę sprzątającą?

Zamówienie ekipy, która w swojej ofercie posiada sprzątanie piwnic i strychów w Krakowie nigdy nie było prostsze. Wystarczy wejść na stronę wywozz.pl i wypełnić formularz kontaktowy. W razie potrzeby możemy także zadzwonić bezpośrednio do firmy, aby wycenić i umówić ekipę na konkretny termin. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza przy wspomnianych wcześniej pracach remontowych.

Niezależnie od tego, czy zamierzamy opróżnić piwnicę, strych, garaż czy pomieszczenie gospodarcze – z profesjonalną firmą sprzątającą wszystko zajmie nam znacznie mniej czasu, a ponadto nie będziemy musieli martwić się, jak i gdzie zutylizować zalegające odpady. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie efektywne i wygodne rozwiązania. Ponadto firma Wywozz posiada w swojej ofercie usługi wyburzania i demontażu, a także realizuje prace ogrodowe. Jeżeli zależy nam na tym, aby prace porządkowe zostały przeprowadzone w sposób szybki i sprawny – wybór tej marki to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

 • Wpisy blogowe
 • Wyszukiwarka obiektów
  Wyszukiwarka
 • Nasi Partnerzy

   

  Podhale24.pl pienart.pieniny.com

   

  gckkroscienko.pl

   

  przewodnicy-tatry.pl

   

   

  uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

  Podhalanka.pl

   

  Pieninyinfo.pl

 • Mapa Szczawnicy

  mapa czorsztyn

 • Pogoda w Szczawnicy