• Slider 6
 • Slider 7

Prezent dla nauczyciela. Co najczęściej kupują Polacy?

 • Personalizowana świeca dla nauczyciela KAGANEK OŚWIATY
 • Personalizowana świeca dla nauczyciela KAGANEK OŚWIATY
 • Plakat personalizowany DYPLOM DLA NAUCZYCIELA prezent na zakończenie szkoły
 • Personalizowana świeca dla nauczyciela KAGANEK OŚWIATY

Prezent dla nauczyciela – jak go wybrać?

W końcu nadszedł ten dzień, w którym chcesz podziękować nauczycielom za ich trud i poświęcenie. Bez wątpienia są oni jednymi z najważniejszych ludzi w Twoim życiu, którzy poświęcają wiele czasu i energii, aby pomóc w osiągnięciu sukcesu. Dlatego warto znaleźć dla nich wyjątkowy prezent, który wyrazi wdzięczność i uznanie. Aby ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy listę kilku pomysłów na prezent dla nauczyciela. Wybierz coś, co odpowiada charakterowi i zainteresowaniom nauczyciela, a z pewnością sprawi mu to dużą przyjemność.

 

1. Plakat

Plakat to prezent dla nauczyciela, który z pewnością ucieszy każdego wychowawce. Możesz wybrać plakat z ulubionym cytatem lub motywem przewodnim, którym kieruje się nauczyciel w swojej pracy albo plakat z ukochanym filmem lub muzyką nauczyciela, co pozwoli mu poczuć się docenionym.

 

2. Kubek emaliowany

Kubek emaliowany to kolejny świetny pomysł na prezent dla nauczyciela. Jest to nie tylko praktyczny przedmiot, ale również pozwala nauczycielowi wypić herbatę lub kawę w czasie pracy. Możesz wybrać kubek z zabawnym napisem lub motywem, który pasuje do Twojego nauczyciela.

 

3. Świeca

Personalizowana świeca to prezent dla nauczyciela, który lubi relaksować się po pracy. Możesz wybrać świecę z ulubionym zapachem nauczyciela lub z motyw przewodni i z wygrawerowanym imieniem nauczyciela lub ulubionym cytatem.

 

4. Notatnik

Notatnik to bardzo praktyczny prezent dla nauczyciela. W końcu nauczyciel codziennie pisze notatki, przygotowuje plany lekcji, czy też oceny. Możesz wybrać notatnik w ulubionym kolorze nauczyciela lub z ulubionym motywem.

 

5. Magnes na lodówkę

Magnes na lodówkę to zabawny i praktyczny prezent dla nauczyciela. Możesz wybrać magnes z ulubionym cytatem nauczyciela lub motywem, który odpowiada nauczycielowi. Możesz również wybrać magnes ze zdjęciem Waszej klasy.

 

6. Pendrive z grawerem

Pendrive to praktyczny prezent dla nauczyciela , który pomoże mu w przechowywaniu ważnych plików, dokumentów i prezentacji. Możesz wybrać pendrive ze śmiesznych wzorem lub z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem. To prosty, ale przydatny upominek, który na pewno się przyda.

 

7. Szkatułka na biżuterię

Jeśli nauczycielka lubi biżuterię, szkatułka będzie idealnym prezentem. Możesz wybrać szkatułkę w ulubionym kolorze nauczycielki lub z motywem, który odpowiada jej zainteresowaniom. To elegancki i praktyczny prezent, który na pewno będzie często używany.

 

8. Czekoladki belgijskie

Czekoladki belgijskie to słodki i pyszny prezent dla nauczyciela. Możesz wybrać czekoladki w ulubionym smaku nauczyciela lub w eleganckim opakowaniu. To słodki gest, który pokaże nauczycielowi, że jest doceniany.

 

Podarowanie prezentu nauczycielowi to dobry sposób na wyrażenie swojej wdzięczności i uznanie za ich ciężką pracę i poświęcenie. Wybierz coś, co odpowiada charakterowi i zainteresowaniom nauczyciela, aby pokazać mu, że doceniasz jego wysiłki.

Bez względu na to, jaki prezent dla nauczyciela wybierzesz, pamiętaj, że to gest, który na pewno ucieszy i zrobi mu dużą przyjemność.

Po więcej pomysłów na prezent dla nauczyciela wejdź na stronę Crazyshop.pl

 • rafting

 • Wpisy blogowe
 • Wyszukiwarka obiektów
  Wyszukiwarka
 • Nasi Partnerzy

   

  Podhale24.pl pienart.pieniny.com

   

  gckkroscienko.pl

   

  przewodnicy-tatry.pl

   

   

  uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

  Podhalanka.pl

   

  Pieninyinfo.pl

 • Mapa Szczawnicy

  mapa czorsztyn

 • Pogoda w Szczawnicy