• Slider 6
 • Slider 7

Pergola tarasowa

Każdy właściciel tarasu doskonale wie, jak dużą przeszkodą w korzystaniu z niego są zmienne warunki atmosferyczne i silne nasłonecznienie. Rozwiązaniem, które sprawdzi się na każdym tarasie jest pergola tarasowa. Ta konstrukcja nie tylko doskonale spełni swoje zadanie, ale także doda atrakcyjności każdej nieruchomości. 

Czym jest pergola tarasowa?

Pergola tarasowa to aluminiowe zadaszenie tarasu o złożonej konstrukcji. Cechą charakterystyczną dla pergoli jest ruchomy dach wykonany z obrotowych lub odsuwanych lameli oraz boczne osłony wykonane z różnych materiałów. Nowoczesne pergole tarasowe wyposażone są także oświetlenie LED, a nawet ogrzewanie na podczerwień i nagłośnienie. Wszystkimi funkcjami steruje się przy użyciu jednego pilota, co daje ogromny komfort użytkowania. 

Pergole tarasowe i ich zastosowania

Pergole ogrodowe mają jedno główne zastosowanie, a jest nim ochrona tarasu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i nadmiernym słońcem. Dzięki zastosowaniu pergoli tarasowej, możliwe jest komfortowe korzystanie z tarasu o każdej porze roku, bez względu na panujące warunki. Dostępne są zarówno pergole tarasowe, jak i pergole wolnostojące, idealne do montażu w ogrodzie. Zapewniają doskonałą ochronę, co jest ważne nie tylko dla komfortu użytkowników, ale także dla bezpieczeństwa materiałów użytych na tarasie. 

Pergola może pomóc w podziale przestrzeni tarasu na różne strefy, takie jak miejsce do jedzenia, strefa relaksu czy miejsce do grillowania. Dzięki temu masz więcej kontroli nad organizacją przestrzeni. Może służyć częściowo jako wsparcie dla pnączy, winorośli lub innych roślin ozdobnych. To nie tylko dodaje piękna, ale także pomaga w stworzeniu naturalnej bariery przed słońcem i wiatrem. Można także zainstalować tkaninę, rolety aby zwiększyć prywatność w swoim ogrodzie lub na tarasie. To daje więcej intymności podczas spędzania czasu na zewnątrz.

Nowoczesna pergola tarasowa

Firmą, która oferuje nowoczesne pergole ogrodowe jest La Pergoletta. Produkty tej marki inspirują do spędzania czasu na świeżym powietrzu bez względu na zmienne warunki atmosferyczne. Pergole wykonane z ekstrudowanego aluminium są trwałe i solidne, idealne do wykorzystania na prywatnych posesjach i nie tylko. 

W ofercie znajdują się konstrukcje uniwersalne, które można dowolnie dopasować do własnego ogrodu i tarasu. Klient może dowolnie wybierać wymiary pergoli, jej design czy poszczególne elementy wyposażenia. La Pergoletta to gwarancja najwyższej jakości i pełnego zadowolenia. 

 

 • rafting

 • Wpisy blogowe
 • Wyszukiwarka obiektów
  Wyszukiwarka
 • Nasi Partnerzy

   

  Podhale24.pl pienart.pieniny.com

   

  gckkroscienko.pl

   

  przewodnicy-tatry.pl

   

   

  uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

  Podhalanka.pl

   

  Pieninyinfo.pl

 • Mapa Szczawnicy

  mapa czorsztyn

 • Pogoda w Szczawnicy