• Slider 6
 • Slider 7

Mogileńska 42 Poznań - rodzinna firma

 • firma rodzinna

Mogileńska 42 Poznań to adres  rodzinnej firmy, działającej na rynku od wielu lat. Długoletnie doświadczenie sprawia, że usługi są najwyższej jakości. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, co oferuje to miejsce. 

Czym zajmuje się firma Granitex? 

Firma Granitex działa na rynku od 1989 roku. Siedziba firmy mieści się na ulicy Mogileńska 42 Poznań. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oferta nagrobków jest szeroka oraz odznacza się niezwykle wysoką jakością. Firma jest tworzona przez stałą, doświadczoną kadrę, która pomaga w dopięciu wszystkich szczegółów. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że firma działa zgodnie z wszystkimi standardami, więc jest renomowanym producentem nagrobków w całym województwie Wielkopolskim. Wszystkie prace są nadzorowane przez mistrza kamieniarstwa. Dzięki czemu pomniki są starannie wykonywane. 

Firma posiada około 500 wzorów nagrobków, które są dostępne od zaraz. W ofercie są nagrobki pojedyncze oraz dziecięce. Poza tym w ofercie są również akcesoria nagrobkowe. Do takich akcesoriów zaliczyć można: misy nagrobne, lampiony, ławki cmentarne oraz wazony. Można również zdecydować się na pomnik, który jest projektowany na życzenie klienta. 

Sprawdzony producent nagrobków 

Projektowanie, doradzanie, wykonywanie oraz montażem zajmuje się firma. Na grobach można zamieszczać napisy metodą piaskowania, kucia lub nakładania liter. Litery mogą być również pozłacane. Możliwy jest również demontaż i ponowny montaż, w przypadku kolejnych grobów. W ofercie znajduje się również utylizacja nagrobków. 

Możliwe jest również zdecydowanie się na renowację oraz naprawę nagrobków granitowych. Można zdecydować się na podniesienie pomników, ich wypoziomowanie, odmalowanie liter oraz odświeżenie. Wzdłuż grobów możliwe jest ułożenie kostki oraz wykonanie okładzin przy nagrobkach. 

W sprzedaży znajdują się różne potrzebne akcesoria. Możliwe jest grawerowanie wizerunków osób zmarłych oraz motywów świętych na kamieniach. Jednak można także umieścić zdjęcia osób zmarłych na porcelanie. Indywidualne projekty mogą być rzeźbione na granicie. W tym celu firma podjęła współpracę z artystą-rzeźbiarzem. Osoba ta od lat zajmuje się wykonywaniem różnych prac z kamienia. 

Każdy klient może mieć indywidualny pomysł na nagrobek. Można tworzyć tablice pamiątkowe do umieszczania na budynkach szkół, urzędów czy kościołów. Zaletą firmy Granitex jest to, że organizują transport jak i montaż pomników. Firma skupia się na pomnikach wyłącznie z granitem. Nie korzystają z piaskowców, lastryko czy marmuru.       

 • Wpisy blogowe
 • Wyszukiwarka obiektów
  Wyszukiwarka
 • Nasi Partnerzy

   

  Podhale24.pl pienart.pieniny.com

   

  gckkroscienko.pl

   

  przewodnicy-tatry.pl

   

   

  uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

  Podhalanka.pl

   

  Pieninyinfo.pl

 • Mapa Szczawnicy

  mapa czorsztyn

 • Pogoda w Szczawnicy