• Slider 6
 • Slider 7

Kosze upominkowe

Kiedy chcesz kogoś obdarować, niezależnie od okazji, podstawą jest pomysł na uniwersalny prezent, taki, który sprawdzi się zawsze i zawsze będzie się podobać. Wyjątkowy prezent nie musi być wyszukany - nieraz zapewne sam się przekonałeś, że to właśnie najprostsze rzeczy sprawiają zdecydowanie największą przyjemność.

Właśnie dlatego kosze świąteczne czy podobny im zestaw prezentowy to bez wyjątku, zawsze idealny prezent - ich zawartość można dostosować do okazji oraz do osoby obdarowywanej. A to czyni z nich niepowtarzalne i eleganckie upominki.

Dlaczego kosze prezentowe są dzisiaj takie modne?

Na naszą ofertę w https://www.euroflorist.pl/kosze-upominkowe, wysyłają na terenie Warszawy pod wskazany adres, składają się jedynie najciekawsze propozycje, którymi naprawdę trudno byłoby się nie zainteresować. a

Przygotowywane przez nas upominki to produkty eleganckie, tematyczne, które zawsze wypełniają artykuły marek premium. Kosze upominkowe od euroflorist.pl są uniwersalne i na każdą okazję. Gotowy zestaw upominkowy można podarować na Dzień Kobiet, Dzień Matki, urodziny, świąt, jako życzenia z ważnych okazji lub po prostu jako prezenty - podziękowanie, gratulacje czy dla klientów.

Kosz upominkowy - co może się w nim znaleźć?

Każdy koszyk upominkowy jest wyjątkowy i może być przygotowany na specjalne, indywidualne zamówienie, wypełniony konkretnymi produktami. Na przykład kosz może zawierać słodycze dla bliskiej osoby, elegancko opakowane w folię oraz przewiązane kokarda. Kosz nie musi być jedynie ze słodyczami - podarunki znajdujące się w nim mogą być bardzo różnorodne. Dla klientów lub osób, z którymi łączą cię mniej zażyłe stosunki, można wybrać zestaw herbaty lub kawy z dołączonymi życzeniami. Bilecik może być też dołączony do zamówienia, w którym upominkami budzącymi uśmiech a twarzy będzie kilka niespodzianek - na przykład miks herbat, pudełko, a w nim ulubione czekoladki premium. Skład produktów znajdujących się w koszu zamów najlepiej samodzielnie i wybierz to, co najbardziej pasuje Ci i jest dostępne w naszej ofercie - z dostawą - odbierz sam lub niech otrzyma kosz prezentowy bezpośrednio odbiorca.

Kosze prezentowe dla partnerów biznesowych

Idealne upominki w biznesie powinny być uniwersalne. Dobrze prezentują się i są dobre do transportu w różnych warunkach kawy i herbata. Nieźle wyglądają też regionalne przysmaki, jak niewielkie słoiczki z miodem.

Kosze delikatesowe dla najbliższych

Tutaj nie trzeba się ograniczać - zachęcamy do wybierania nie tylko tego, co prezentuje się znakomicie - niech w paczkach dla bliskich znajdują się ukochane przez nich produkty, jakich na co dzień sobie odmawiają. A więc słodkości, również w miksie, kawa czy herbata.

 • rafting

 • Wpisy blogowe
 • Wyszukiwarka obiektów
  Wyszukiwarka
 • Nasi Partnerzy

   

  Podhale24.pl pienart.pieniny.com

   

  gckkroscienko.pl

   

  przewodnicy-tatry.pl

   

   

  uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

  Podhalanka.pl

   

  Pieninyinfo.pl

 • Mapa Szczawnicy

  mapa czorsztyn

 • Pogoda w Szczawnicy