• Slider 6
 • Slider 7

Jak zachowuje się osoba, która zdradza?

 • Jak zachowuje się osoba, która zdradza

Zdrada bardzo poważnie wpływa na każdy związek. Bez względu na stronę, która zdradza, powstająca w ten sposób rana jest bardzo głęboka. Często jednak sprawa nie wychodzi na jaw nawet przez lata. Czy chcesz dowiedzieć się jak zachowuje się osoba, która zdradza? Jakimi metodami można dojść do takich informacji? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

Oznaki zdrady męża lub żony

Jak rozpoznać zdradę? Mimo że nikomu nie życzymy takich sytuacji, warto znać pewne sposoby, które pozwolą Ci zdobyć większe rozeznanie w sytuacji. Być może pomogą Ci one podjąć właściwe działanie w ostatniej chwili, dzięki czemu uda Ci się uratować związek. Bez względu na przyczyny, pewne metody warto znać.

Poniżej prezentujemy kilka sytuacji, w których powinna zapalić Ci się w głowie żółta lampka. Może się tak zdarzyć, że niepotrzebnie się zestresujesz, jednak w wielu przypadkach zdrada jest dość widoczna nawet z zewnątrz. Nic dziwnego, że możesz zainteresować się numerem keylogger ios albo android, aby sprawdzić aktywność swojego partnera na jego telefonie. Nie będziemy oczywiście wchodzili w pomysły typu „jak rozpoznać zdradę po pochwie”. Skupmy się raczej na bardziej widocznych aspektach. Zwróć uwagę na:

 • dostęp do telefonu – może być coś na rzeczy jeśli partner lub partnerka broni się przed pokazaniem Ci zawartości telefonu,
 • kalendarz – ciągłe zmiany planów bez powodu mogą być dowodem, że dzieje się coś złego,
 • wydatki – sprawdź czy w liście wydatków nie widzisz dziwnych pozycji,
 • czas z telefonem – pomyśl czy macie wystarczająco wiele czasu na rozmowę lub po prostu dla siebie,
 • oskarżenia – druga strona może w ten sposób kamuflować własne błędy.

Jak rozpoznać zdradę dzięki aplikacjom szpiegowskim?

Oznaki zdrady męża czy żony omówiliśmy w poprzednim akapicie. Przyjrzyjmy się teraz dostępnym narzędziom, które pozwolą Ci sprawdzić zachowanie partnera / partnerki w sieci. Wbrew pozorom, może Ci to wiele powiedzieć o jakości Waszego związku.

Po pierwsze, aplikacja szpiegowska pozwola Ci monitorować kontakty, lokalizację czy zachowania danej osoby. Po drugie, możliwe jest działanie w tle. Jedną z takich aplikacji jest Eyezy. Producenci wyposażyli ją choćby w:

 • analizę aktywności w social mediach,
 • monitoring połączeń telefonicznych,
 • lokalizowanie,
 • nagrywanie ekranu.

Pełną listę funkcji znajdziesz na stronie producenta.

Sygnały zdrady – inne metody

Jeśli zauważasz powyższe sygnały zdrady, możesz spróbować rozwiązać problem na kilka innych sposobów. Jednym z nich z pewnością jest szczera rozmowa. Zapytaj wprost czy Twoje przypuszczenia są prawdziwie. Oczywiście może się zdarzyć, że druga osoba wszystkiemu zaprzeczy, a dodatkowo zacznie być bardziej ostrożna.

Innym sposobem jest utworzenie fałszywego konta w mediach społecznościowych. Skontaktuj się z Twoim partnerem czy partnerką i obserwuj czy wystąpią charakterystyczne oznaki zdrady.

Kolejną opcją jest przeglądnięcie historii lokalizacji telefonu bliskiej Ci osoby. Jeśli zauważasz niepokojące zapisy (na przykład długi czas poza biurem), być może stanowi to dowód.

I w końcu przyjrzyj się dokumentom zapisywanym w chmurze. Być może inna osoba udostępnia dokumenty czy zdjęcia, być może w treści znajduje się odpowiedź na Twoje pytania.

Oczywiście zalecamy w pierwszej kolejności szczerą rozmowę. Często inne sposoby na wykrycie zdrady okazują się rujnujące dla wzajemnego zaufania.

Podsumowanie

Czy żona zdradza męża? Czy mąż zdradza żonę? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, aplikacja Eyezy powinna dostarczyć Ci wartościowych informacji. Szczególnie jeśli chcesz działać po kryjomu. Jeśli podejrzewasz zdradę, spróbuj wcześniej o tym porozmawiać w cztery oczy, możesz w ten sposób oszczędzić przykrej wpadki.