• Slider 6
  • Slider 7

Dworek Gościnny zaprasza w maju

W najbliższym czasie Dworek Gościnny zaprasza wszystkich do udziału w niezwykłych wydarzeniach. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy atrakcyjne oferty przedsprzedaży biletów.

Nie zwlekaj, zamów bilet już dziś, a dostaniesz rabat!!!

 

27.04.2013, godz. 19.00 – Koncert zespołu Dikanda

Dikanda - słowo, które w jednym z afrykańskich dialektów oznacza rodzinę.

Grupa Dikanda powstała w 1997 roku w Szczecinie.  W ich muzyce wyraźnie słychać inspirację kulturą Orientu i folklorem bałkańskim, zwłaszcza macedońskim i cygańskim.  Cechą charakterystyczną stylu Dikandy jest tworzenie nowych słów i znaczeń  w komponowanych utworach. Ich koncerty to niepowtarzalna podróż po muzyce świata oraz żywiołowe, pełne radości, energii i wzruszenia przeżycie zarówno dla publiczności jak i samego zespołu.

Bilety w cenie 35 i 40 zł.

 

Do 18 kwietnia bilety  w cenie 30 zł dla wszystkich, którzy złożą zamówienie drogą mailową na adres bilety@thermaleo.pl

Nie czekaj, zamów już dziś, a otrzymasz dodatkowo 10% rabatu na wieczór po koncercie w naszym Jazz Barze.

 

 

03.05.2013, godz. 19:00 – Koncert Jacka Borkowskiego „Żyłem jak chciałem” –repertuar Franka Sinatry

Jacek Borkowski – (ur. 16 kwietnia 1959 w Warszawie) – polski aktor filmowy, teatralny 
i telewizyjny oraz wokalista. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie oraz XIII LO w Warszawie. Laureat Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze.

W recitalu „Żyłem jak chciałem”  usłyszymy ponad 20 najpiękniejszych i najbardziej znanych piosenek Franka Sinarty np. Something stupid, Come Fly with me, New York czy Strangers in the Night. Subtelna nuta romantyzmu oraz smak i klasa w najlepszym wydaniu przeniosą nas w niezapomniany klimat nowojorskich klubów lat 40.

 

Dla wszystkich zainteresowanych koncertem Pana Jacka Borkowskiego „Żyłem jak chciałem”  informujemy, iż do dnia 26 kwietnia dostępne są bilety w przedsprzedaży w cenie 40 zł.

Prosimy o składanie zamówień na adres bilety@thermaleo.pl

 

 

12.05.2013, godz. 19:00 – Występ Kabaretu KaŁaMaSz

Najmłodszy kabaret w nie najmłodszym składzie.

Lekkostrawny koktajl "starego kabaretu Długi" z aktorami popularnego serialu „Ranczo”.
Do regularnego spożycia nie tylko dla miłośników „Mamrota” czy innych „mózgoj….” ale i do degustacji dla miłośników kabaretu literackiego i aktorskiego.

Autorami tekstów są Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Jacek Łapot (kabaret Długi). Muzykę skomponował Dariusz Szweda.

Bilety w cenie  60 zł.

 

Bilety dostępne w przedsprzedaży w cenie 50 zł do 30 kwietnia. Zamówienia  i szczegółowe informacje pod adresem:  bilety@thermaleo.pl.

 

Oferta specjalna: polub nas na Facebook’u i wyślij swoje zamówienie na nasz profil a otrzymasz bilety w cenie 40 zł. Oferta ważna do końca kwietnia.

 

DODATKOWE INFORMACJE dostępne pod adresem mailowym: bilety@thermaleo.pl lub pod numerem telefonu (18) 540 04 00 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00)

Serdecznie zapraszamy!!!