• Slider 6
  • Slider 7

Dlaczego warto korzystać z przepłaconych kart podarunkowych Pluxee?

  • grupa ludzi

Przedpłacone karty podarunkowe to coraz popularniejsza metoda motywowania pracowników. W Polsce liderem wśród firm oferujących tego typu rozwiązania jest Pluxee, do niedawna znane jako popularne Sodexo. Dzięki jej licznym rozwiązaniom firmy mogą łatwo zwiększyć efektywność oraz lojalność swoich pracowników. 

  1. Oferta Pluxee (dawne Sodexo)
  2. Najlepsze benefity dla pracowników
  3. Karty na usługi żywieniowe i inne rzeczy
  4. Dodatkowe informacje na temat aktualnej oferty Pluxee

Jeżeli do tej pory nie słyszałeś o Sodexo benefits lub wciąż zastanawiasz się, czy warto wdrożyć karty przedpłacone w swojej firmie, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem. Dowiesz się z niego, w jaki sposób produkty Pluxee mogą pomóc Ci zyskać przewagę nad konkurencją.

Oferta Pluxee (dawne Sodexo)

Korzyści z nawiązania współpracy z Pluxee są naprawdę duże, a co najważniejsze, można je zaobserwować w różnych obszarach. Najczęściej wykorzystuje się je jako benefity dla pracowników, ale wśród rozwiązań oferowanych przez firmę dostępne są również rozwiązania pozwalające zwiększyć sprzedaż oraz lojalność wśród klientów. 

Firma oferuje nowoczesną aplikację mobilną i współpracuje z kilkudziesięcioma tysiącami partnerów na terenie całego kraju. Dzięki temu osoby, które otrzymają taką przedpłaconą kartę podarunkową (do niedawna określaną jako kartę Sodexo), mogą bez problemu wykorzystać ją tam, gdzie mają ochotę.

Najlepsze benefity dla pracowników

Trudno obecnie znaleźć inne, równie praktyczne i zarazem proste do wdrożenia w firmie rozwiązanie, które pozwalałoby motywować i doceniać pracowników. To natomiast jest niezbędne, aby nie zaczęli oni rozglądać się za inną pracą. W stałej ofercie Pluxee dostępnych jest wiele rodzajów produktów podarunkowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Ich największą zaletą jest to, że to posiadacz karty decyduje o tym, kiedy i w jakim miejscu wykorzysta swoje benefity. Oprócz zatrzymania w firmie najlepszych pracowników, tego typu benefity mogą uatrakcyjnić pracę w firmie również w oczach nowych pracowników, dzięki czemu łatwiej będzie można zatrudnić dobrych specjalistów.

Karty na usługi żywieniowe i inne rzeczy

Chociaż wszystkie produkty z oferty Pluxee cieszą się dużą popularnością, od wielu lat to właśnie dofinansowanie posiłków cieszy się szczególnym uznaniem wśród pracowników. Chodzi o dedykowane karty i kupony Pluxee Lunch, które mogą zostać wykorzystane do opłacenia różnego rodzaju wydatków żywieniowych. Można je wykorzystać między innymi w sklepach stacjonarnych z asortymentem spożywczym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapłacić nimi w restauracji.

Oprócz oczywistych korzyści dla pracowników, którzy zyskają możliwość korzystania z kart Pluxee, jest to również duża oszczędność dla pracodawcy. Szczegóły związane z oszczędnościami wynikającymi ze zwolnienia ze składek ZUS można znaleźć na stronie firmy https://www.pluxee.pl/.

Dodatkowe informacje na temat aktualnej oferty Pluxee

Warto zapoznać się ze wspomnianą stroną, ponieważ dostępna jest tu specjalna sekcja dla pracodawców, którzy chcieliby dołączyć do grona firm oferujących rozwiązania Pluxee. Zawsze też można od razu skontaktować się z przedstawicielem Pluxee i poprosić o przygotowanie oferty, która uwzględni rzeczywiste potrzeby i oczekiwania zatrudnionych pracowników. Na tej podstawie zostaną wycenione karty i dostęp do platformy, a po jej zaakceptowaniu, firma w krótkim czasie zajmie się wdrożeniem ustalonych rozwiązań.

Kontakt z przedstawicielem Pluxee to również najlepszy sposób na to, aby uzyskać odpowiedzi na dodatkowe pytania związane z oferowanymi usługami.