• Slider 6
  • Slider 7

7 powodów, dla których warto zamówić zastawę z logo firmy do biura

Duże czy małe, firmy produkcyjnej czy usługowej, w metropolii czy na peryferiach – wszystkie biura mają co najmniej jedną cechę wspólną: pracownicy mogą cieszyć się chwilą przerwy nad filiżanką kawy lub popijać herbatę w trakcie pracy. A gdzie spożywa się posiłki lub pije napoje, nie może zabraknąć naczyń. Lepiej postawić na samodzielność i kazać pracownikom korzystać z własnych kubków, kupić komplet w sieciówce z wyposażeniem domu, czy może zamówić logowaną zastawę? Najlepsza jest zdecydowanie opcja trzecia. Dlaczego? Jest co najmniej 7 dobrych powodów.

Przywitanie gości z klasą

W zależności od specyfiki przedsiębiorstwa, goście będą się zjawiać częściej lub rzadziej. W agencji marketingowej czy firmie handlowej, takie wizyty są w zasadzie na porządku dziennym. Ale nawet do skromnego biura może kiedyś zawitać ktoś z zewnątrz – choćby kontrola skarbowa. W każdym przypadku warto pokazać się z jak najlepszej strony. Zamiast więc z zakłopotaniem wnosić tacę z kilkoma kubkami różnych kształtów i rozmiarów, lepiej zawczasu zamówić gustowny zestaw logowanych filiżanek (sprawdź, ile wzorów masz do wyboru: https://ceramika-reklamowa.com.pl/k/filizanki-reklamowe/).

Zwiększenie identyfikacji pracowników z firmą

Jeśli twoja firma pustoszeje równo z wybiciem 15:00 czy 16:00 a na wyjścia integracyjne nie ma chętnych, to prawdopodobnie pozostaje wiele do zrobienia na poziomie marketingu wewnętrznego. Czasami warto zacząć od błahostek – takich jak umożliwienie pracownikom większej identyfikacji z firmą. Zamiast więc kazać im przynosić z domu własne kubki, pozostaw do ich dyspozycji logowaną porcelanę. Poczują się potraktowani z szacunkiem, a z ładnych filiżanek o wiele przyjemniej pije się poranną kawę czy popołudniową herbatę.

Ujednolicenie ceramiki w biurze

Każdy ma inne poczucie estetyki, ale chyba mało kto lubi chaos – a ten właśnie panuje, gdy po otwarciu szafki w firmowej kuchni, widzimy dziesiątki najróżniejszych kubków i filiżanek. Co więcej, może to wręcz generować konflikty – zwłaszcza gdy nieświadomy panujących obyczajów nowy pracownik poczęstuje się cudzym kubkiem. Aby wprowadzić porządek a jednocześnie zlikwidować możliwość kłótni o błahostki, warto wyposażyć kuchnię w logowaną zastawę – ładnie, sprawiedliwie i profesjonalnie.

Podniesienie poziomu estetyki podczas spotkań

W większości firm, biuro stanowi centrum dowodzenia. To tutaj odbywają się spotkania zarządu czy kierowników poszczególnych pionów. A zdecydowanie lepiej pracuje się w dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Znaczenie mają również detale, takie jak ceramika. Gdy na stole znajdują się identyczne filiżanki i pasująca do nich cukierniczka, łatwiej jest skoncentrować się na sprawach najważniejszych, gdy nie jesteśmy rozpraszani dodatkowymi bodźcami.

Ułatwienie sprzątania

Dobry przedsiębiorca pojmuje, że w firmie każdy pracownik jest tak samo ważny – zarówno kierownik działu, jak i osoba odpowiedzialna za sprzątanie. Od jej motywacji i jakości wykonanej pracy, zależy estetyka pomieszczeń i komfort reszty zespołu. Dla osób sprzątających jednolita zastawa również stanowi spore ułatwienie – nie trzeba już zastanawiać się, który z kubków nadaje się do zmywarki i czy właściciel odkłada go na jakieś ulubione miejsce – wszystkie naczynia trafiają najpierw do mycia a potem na suszarkę.

Prezent zawsze pod ręką

Posiadanie logowanej zastawy firmowej stanowi duży plus w sytuacji niezapowiedzianych odwiedzin. Podczas zamawiania, warto zostawić kilka filiżanek ze spodkami w opakowaniach i przechować je na magazynie. Gdy z niezapowiedzianą wizytą wpadnie przejeżdżający obok przedstawiciel handlowy albo ważny klient, nie będziemy już musieli się martwić, że jak na złość nie mamy czego mu podarować.

Podobny koszt, lepszy efekt

Skoro jest tyle plusów, to dlaczego sporo firm nadal nie posiada logowanej zastawy? Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze – przedsiębiorcom wydaje się, że taki komplet to duży wydatek. Jest to jednak stwierdzenie bardzo dalekie od prawdy – w rzeczywistości koszt logowania jest tylko niewiele większy, niż zakup samych naczyń. Przy większym zamówieniu jest on nawet zniwelowany. A zatem skoro już kupujesz ceramikę do firmy – postaw na logowanie!

Logowana zastawa w biurze to nie tylko widoczna oznaka dobrego gustu, ale także wygoda. Możesz jednocześnie pokazać się z najlepszej strony przed swoimi gośćmi, jak i zwiększyć identyfikację z firmą twoich własnych pracowników. Estetyczna, stylowa i wcale nie droga, logowana ceramika powinna znaleźć się w każdej firmowej kuchni i stołówce.