Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Radni nie chodzą na imprezy - Nie tak dawno Czorsztyn i Krokowa podpisały umowę partnerską. Uroczyste spotkanie odbyło się w ruinach Zamku Czorsztyńskiego. Obecni byli niektórzy radni, ale według wójta Tadeusza Wacha brakowało pozostałych, w tym sołtysów.
Tak wygląda nowy hotel w Szczawnicy - Latem tego roku miał zostać otwarty Pieniny Grand, nowy obiekt Grupy Thermaleo & Uzdrowiska Szczawnica. Choć oddanie inwestycji do użytku opóźnia się, to robi ona duże wrażenie.
Co dalej z obwodnicą Chochołowa? - Temat budowy obwodnicy Chochołowa pojawia się w rozmowach, nadal wzbudza zainteresowanie, ale konkretów wciąż brak.
Jest pozwolenie na budowę przychodni zdrowia, ale nie ma pieniędzy - Urząd Miejski w Szczawnicy od dwóch miesięcy dysponuje projektem i pozwoleniem na budowę przychodni zdrowia na tzw. Malinowie, ale nadal szuka sposobów na sfinansowanie inwestycji. Dotychczasowe rozmowy nie przyniosły skutku.
Wypadek w lesie - W Ochotnicy Dolnej traktor przygniótł w lesie mężczyznę.
Nowotarski szpital w nowej odsłonie: z nowymi oknami, ocieplony i odnowiony (zdjęcia) - NOWY TARG. Zakończyła się termomodernizacja budynku Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego. Koszt inwestycji, która trwała rok, wyniósł 13 mln zł. Lecznica dzięki ociepleniu ma płacić mniejsze rachunki za ogrzewania. Zmienił się też wygląd szpitala, który tonie teraz w biało-szarych odcieniach.
Stłuczka przy fotoradarze - GRONKÓW. Na głównym skrzyżowaniu drogi krajowej z powiatową, koło fotoradaru, zderzyły się dwa samochody osobowe - ford i volkswagen.
Popularne tatrzańskie schronisko zamknięte. Nowy najemca - Spółka PTTK „Karpaty” poinformowała, że od 1 listopada schronisko na Hali Gąsienicowej w Tatrach będzie czasowo wyłączone z eksploatacji. "Murowaniec" ma też nowego najemcę.
Gut Mostowy z teką wiceministra? - Rozpoczęły się przygotowania do konstruowania nowego rządu. Jego trzonem ma być porozumienie partii Prawo i Sprawiedliwość, Solidarna Polska i Porozumienie Jarosława Gowina. Ta ostatnia ma wysunąć kandydaturę Andrzeja Guta Mostowego z Zakopanego na stanowisko wiceministra ds. turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
Oto nasza drużyna w Sejmie - Znamy już oficjalne wyniki wyborów do Sejmu. Okręg nr 14, obejmujący Podhale, będzie miał w Sejmie 10-osobową reprezentację. To tych dziesięciu posłów będzie reprezentować interesy naszego regionu w parlamencie.
Wieczorny wypadek motocyklisty - Na drodze między Pieniążkowicami a Wróblówką motocyklista doprowadził do wypadku.
Boliwijczycy z Podhala w Mam Talent! - Od lat związany z Podhalem zespół AJAYU FUSION z Boliwii, który grał chyba na każdej imprezie plenerowej i każdym festynie w naszym regionie, w końcu wystąpił w telewizji. Podhalańscy Indianie wzięli udział w programie Mam Talent w TVN.
Edward Siarka z najlepszym wynikiem na Podhalu. Poseł-strażak pokonał wszystkich - - W mojej praktyce poselskiej to wynik rekordowy - przyznaje Edward Siarka z Podsarnia w gminie Raba Wyżna, który ponownie został wybrany do Sejmu, tym razem zdobył jednak największą liczbę głosów spośród wszystkich kandydatów na całym Podhalu - ponad 18,8 tysiąca.
Andrzej Gut Mostowy: "Jestem bardzo mile zaskoczony" - - Jestem bardzo mile zaskoczony tak dobrym wynikiem i tym, że choć miałem parę lat przerwy w polityce, to wyborcy pamiętali mnie z dobrej strony i oddali na mnie głosy - mówi Andrzej Gut Mostowy z Zakopanego, do 2015 roku poseł Platformy Obywatelskiej, a teraz nowo wybrany poseł Porozumienia Jarosława Gowina, które ma tworzyć rząd.
Stara willa rozebrana. Konserwator zdecyduje co dalej - Zakończył się pierwszy etap zabezpieczenia zniszczonej w pożarze willi "Pod Aniołem" w Rabce-Zdroju. Ogień w zabytkowym, drewnianym budynku wybuchł we wrześniu 2018 roku, trawiąc dach, a woda zalała parter. Zdewastowanego budynku nie pozwolił rozebrać konserwator zabytków.
Choose language
Current language: Language

Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl
check more 
Accommodation
Willa Szarotka
check more 
show all
SEARCHER
Szczawnica on the map
mapa-szczawnica.jpg
Weather in Szczawnica
Pogoda w Szczawnicy - meteoprog.pl pogoda-w-szczawnicy.jpg

Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne