Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Kolizja na Gładkiem - ZAKOPANE. Na ulicy Gładkie samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w przydrożny, drewniany szałas.
Drożeją bilety na trasie Podhalańskiej Kolei Regionalnej - Od 1 lutego zacznie obowiązywać nowy cennik biletów w transporcie kolejowym na obszarze Województwa Małopolskiego. Wzrosły ceny biletów na trasie Kraków - Zakopane i Podhalańskiej Kolei Regionalnej.
Znowu śmierć w Tatrach. Odnaleziono ciało poszukiwanego 42-latka - Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego poinformowali, że w rejonie Świnicy wypatrzyli z pokładu śmigłowca ciało poszukiwanego od wczoraj turysty.
Lubień-Naprawa: chwilowe utrudnienia w ruchu na S7 z powodu badań sejsmicznych - W związku z koniecznością wykonania badań sejsmicznych gruntu na osuwisku ze zbocza góry Zembalowej, w Lubniu na 5 minut zatrzymywany jest ruch samochodów na lewej jezdni, około pół kilometra przed estakadą.
Wyszedł w góry i nie wrócił. Apel do turystów o pomoc w poszukiwaniach 42-latka - Zakopiańska policja poszukuje 42-letniego Pawła, który w niedzielę 19 stycznia około godziny 8.30 wyszedł z pensjonatu przy ul. Brzozowskiego udając się najprawdopodobniej w góry.
Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja szuka sprawcy kradzieży biżuterii - Zakopiańska policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny ze zdjęcia oraz poszukuje świadków kradzieży, do którego doszło 18 stycznia w Zakopanem przy ul. Kościuszki. To właśnie ten mężczyzna pomiędzy godz. 13:00 a 14:50 dokonał kradzieży prezentowanej mu u jubilera biżuterii.
Tak wygląda policyjna odznaka - nie daj się nabrać - W związku z próbami oszustwa metodą "na policjanta", policja z Nowego Targu pokazała obowiązujący wzór legitymacji służbowej policjanta, bowiem oszuści posługują się starymi legitymacjami.
Pożar w Piekielniku (zdjęcia) - Płonie zakład mechaniczny w Piekielniku.
Krzyż Małopolski dla Jana Kubika (zdjęcia) - KROŚCIENKO. Jan Kubik - muzyk, twórca pienińskich strojów ludowych, założyciel i prymista Muzyki Jaśka Kubika został wyróżniony Złotą Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego - Krzyżem Małopolski, którą w imieniu marszałka Witolda Kozłowskiego wręczyła mu posłanka na sejm RP Anna Paluch.
Czy ktoś widział tego mężczyznę? - ZAKOPANE. Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe prowadzi poszukiwania turysty, który nie wrócił wczoraj na noc do pensjonatu. Istnieje prawdopodobieństwo, że mężczyzna wyszedł w góry.
Zakopane szykuje się na skoki. Będą ograniczenia w ruchu w rejonie Wielkiej Krokwi - Od 24 stycznia od godziny 8:00 do 26 stycznia do godziny 21:00 zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu na czas zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.
Kolizja i korek na ulicy Kościuszki - Częściowo zablokowana jest ulica Kościuszki w Zakopanem. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Na Wierchu Olczańskim powstanie rondo? - Są szanse, że już w niedalekiej przyszłości skrzyżowanie na Wierchu Olczańskim w Bukowinie Tatrzańskiej zostanie przebudowane tak, aby było bezpieczne i nie tworzyły się tam korki - informuje Starostwo Powiatowe w Zakopanem.
Mleczarni w Nowym Targu nie grozi upadłość, ale czekają ją zmiany - Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Radomsku nie potwierdza plotek mówiących o groźbie upadłości Zakładu Produkcji Mleczarskiej w Nowym Targu. Prezes spółdzielni mówi jednak o możliwej restrukturyzacji zakładu.
Przybywa mieszkańców w gminie Nowy Targ - Zgodnie z danymi Ewidencji Ludności w Gminie Nowy Targ, na dzień 31 grudnia 2019 roku zameldowanych na pobyt stały było 23956 osoby. Oznacza to wzrost ilości osób zamieszkałych na terenie gminy o 30 w porównaniu do roku 2018. Liczba mieszkańców stale wzrasta, a tendencja ta utrzymuje się nieprzerwanie od 2000 roku.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Willa Szarotka
check more 
Accommodation
Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
show all
SEARCHER
Szczawnica on the map
mapa-szczawnica.jpg
Weather in Szczawnica
Pogoda w Szczawnicy - meteoprog.pl pogoda-w-szczawnicy.jpg


Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne