Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
TARCZA "6 DO ZERA", CZYLI PRZEDSIĘBIORCO, RATUJ SIĘ SAM! (art. sponsorowany) - Nie czekaj, aż pojawi się windykacja banku, ZUS, US czy komornik!
Nieoficjalne: policjant postrzelił napastnika - Do zdarzenia doszło w Rabce-Zdroju.
Auto w fosie (zdjęcia) - Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej między Czarnym Dunajcem a Pieniążkowicami.
Podhalański weekend z WOŚP - rozpoczeły się licytacje! - 31. stycznia już po raz 29. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczne hasło przewodnie brzmi: "Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy".
Pozytywna opinia radnych ws. budowy kładki w Nowym Targu - Sprawa budowy kładki pieszo-rowerowej łączącej ul. Grel ze ścieżką rowerową po drugiej stronie rzeki Czarny Dunajec, zyskała poparcie radnych.
SPRAWDŹ JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY USUWANIA ŻYLAKÓW (art. sponsorowany) - Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków oznaczało poważną operację. Dziś małoinwazyjne zabiegi bez użycia skalpela pozwalają pożegnać się z tym problemem. W ALLMEDICA oferujemy szeroki zakres małoinwazyjnych metod leczenia żył. Z nami bezboleśnie i skutecznie pozbędziesz się żylaków!
Kolejna gmina zwalnia przedsiębiorców z podatku od nieruchomości - Rada Gminy Kościelisko podjęła uchwałę o zwolnieniu z podatku od nieruchomości od gruntów, budynków i budowli związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej za styczeń, luty, marzec 2021 r. Zwolnienie skierowane jest do przedsiębiorców dotkniętych skutkami pandemii, z m.in. branż: obiekty noclegowe, wyciągi narciarskie, gastronomia i inne.
Nowy termin wyborów do rady gminy - Wojewoda Małopolski przeniósł wybory uzupełniające do Rady Gminy Raba Wyżna z 31 stycznia na 11 kwietnia.
Koronawirus: nowa liczba zakażonych i zaszczepionych - 3 nowe zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie nowotarskim, 5 w tatrzańskim, 1 zgon z powodu COVID-19, 372 osoby na kwarantannie, 164 wykonane testy, w tym 9 z wynikiem pozytywnym - to dane o pandemii na Podhalu za ostatnią dobę.
Otwarte lodowisko i kontrola - Lodowisko w Zakopanem zaczęło przyjmować klientów i udostępniać im łyżwy oraz taflę do jazdy. Wraz z otwarciem pojawiła się kontrola.
Romka z Czarnej Góry nagrodzona Paszportem Polityki - Jedną z najbardziej prestiżowych nagród kulturalnych w Polsce - Paszport Polityki - otrzymała Małgorzata Mirga-Tas z Czarnej Góry w gminie Bukowina Tatrzańska.
Nocny rajd zakończony holowaniem. Kierowca był pod wpływem narkotyków - Policjanci zakopiańskiej drogówki zatrzymali 28-latka z Wieliczki, który „pomylił” publiczną drogę z torem wyścigowym. Kierowca BMW stracił prawo jazdy za jazdę pod wpływem narkotyków, a pojazd odholowano.
Podpisano umowy na polsko-słowackie projekty (zdjęcia) - NOWY TARG. W siedzibie Związku Euroregion Tatry odbyło się uroczyste podpisanie umów o dofinansowanie polsko - słowackich mikroprojektów, które zostały zatwierdzone do dofinansowania w ramach czwartego naboru wniosków. Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego przyznano środki w wysokości ponad 790 tys. euro na kilkanaście zadań.
Posłanka Emilewicz przeprasza za wyjazd na narty do Suchego: "Popełniłam błąd" - "Popełniłam błąd i bardzo za to przepraszam, z pokorą przyjmuję krytykę mediów, klubowych kolegów i opozycji; to, co się wydarzyło, nie powinno mieć miejsca" - mówi w rozmowie z portalem interia.pl posłanka Jadwiga Emilewicz, była wicepremier. Jak dodała: "Niestety, mama wygrała we mnie z posłanką".
Pracownicy sanepidu zaszczepieni na COVID-19 - Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Targu Jolanta Bakalarz wraz z pracownikami stacji zaszczepiła się przeciwko koronarorusowi.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Willa Szarotka
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Alina Pokoje Gościnne
check more 
show all
SEARCHER
Szczawnica on the map
mapa-szczawnica.jpg
Weather in Szczawnica
Pogoda w Szczawnicy - meteoprog.pl pogoda-w-szczawnicy.jpg


Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne