Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Wypadek w Ratułowie - W niedzielne popołudnie doszło do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów. Wypadek w Ratułowie wygląda na bardzo poważny w skutkach.
Motocykliści kończą dziś sezon (zdjęcia) - Nowotarski Rynek - choć jest jednym z największych w Polsce - z trudem pomieścił uczestników zlotu motocyklistów na koniec sezonu. Mieszkańcy mieli okazję podziwiać kilkaset pięknych maszyn.
Rząd stawia na OZE i ciepło sieciowe. Konferencja w Geotermii Podhalańskiej (zdjęcia) - - Jeśli na danym terenie ceny nośników ciepła są porównywalne, bo będzie obowiązek podłączenia się mieszkańców do ciepła sieciowego - zapowiedziała Anna Paluch. Posłanka wraz z prezesem Geotermii Podhalańskiej i wiceprezesem zarządu NFOŚ i GW była gościem na konferencji zorganizowanej w siedzibie spółki w Bańskiej.
Dyrektorzy wodociągów w Rabce-Zdroju i Jabłonce uspokajają: woda nie jest skażona - Kilka dni temu portal Nowotarskiej Telewizji Kablowej podał informację, że woda pitna w okolicznych miejscowościach została skażona. Do sprawy odnieśli się szefowie dwóch zakładów wodociągowych - w Rabce-Zdroju i Jabłonce.
Wernisaż wystawy "Na samym przedzie Galica jedzie"#8230; Białodunajczanie w walce o Niepodległą (zdjęcia) - W Gminnym Ośrodku Kultury im. gen. bryg. Andrzeja Galicy w Białym Dunajcu otwarta została wystawa o patronie ośrodka, historii "podhalańczyków" oraz o pochodzących z Białego Dunajca żołnierzach I wojny światowej.
Joy Ride Harenda (zdjęcia) - ZAKOPANE. Na zakończenie sezonu miłośnicy rowerowych wrażeń ekstremalnych spotkali się na Harendzie, gdzie rywalizują w ramach Małopolska Joy Ride.
MOK bez tajemnic. Po raz ostatni zajrzeliśmy do budynku przed remontem (zdjęcia) - NOWY TARG. To już ostatnie dni budynku Miejskiego Ośrodka Kultury, jaki nowotarżanie znają od kilkudziesięciu lat. Aktualnie trwa wyprowadzka, a po opróżnieniu wszystkich pomieszczeń do środka wejdzie firma remontowa, która za 34 miliony złotych stworzy nowy MOK.
Nowy Targ: śliska ciecz na drodze - Strażacy zneutralizowali substancję ropopochodną, prawdopodobnie wyciek z jakiegoś samochodu. Plama ciągnęła się od ulicy św. Anny na zakopiankę.
Strefa rekreacyjno-sportowa w Ratułowie - Mieszkańcy Ratułowa w przyszłym roku będą mogli się cieszyć nowym miejscem rekreacyjnym.
ZLOT FOOD TRUCKÓW W NOWYM TARGU-RYNEK -20-22 WRZEŚNIA 2019 (art. sponsorowany) - Od 20 (piątek) do 22 września (niedziela) 2019 r. na Rynku w Nowym Targu odbędzie się kolejny już Zlot Food Trucków, na który serdecznie zaprasza Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Gorilla Events.
Nowy Targ: zagłosuj na Budżet Obywatelski i zrób coś dobrego w swojej okolicy - Trwa głosowanie na zadania zgłoszone do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Nowym Targu. Nowotarżanie mają do wyboru 16 zadań. Te, które dostaną najwięcej głosów, będą wykonane w 2020 roku.
Remont przepustu zakończony - Dzięki pieniądzom z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, w Grywałdzie wyremontowano przepust pod drogą gminną Zakopie.
Kolejka do kolejki na Kasprowy Wierch. Od poniedziałku dwumiesięczna przerwa - ZAKOPANE. Przed nami słoneczny weekend. Od rana nie brakuje chętnych do wjazdu na szczyt Kasprowego Wierchu. Z godziny na godzinę kolejka oczekujących będzie się wydłużać. To ostatnie dni na wycieczkę na Kasprowy Wiech.
Czy ktoś próbuje zdyskredytować Wojewodę Małopolskiego? - Prawdopodobnie ktoś włamał się na skrzynkę internetową wojewody Piotra Ćwika i sfabrykował e-maile sugerując w nich, że wojewoda ma romans z jedną z pracownic Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.
Kolejka na Kasprowy Wierch nie będzie kursować prez dwa miesiące - Od 23 września do końca listopada kolej linowa na Kasprowy Wierch przejdzie renowację i przeglądy techniczne. W tym czasie wagoniki na ten tatrzański szczyt nie będą kursowały.
Choose language
Current language: LanguageAccommodation
Willa Szarotka
check more 
Accommodation
Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
show all
SEARCHER
Szczawnica on the map
mapa-szczawnica.jpg
Weather in Szczawnica
Pogoda w Szczawnicy - meteoprog.pl pogoda-w-szczawnicy.jpgNasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne