Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Jak długo hotelarstwo wytrzyma jeszcze lockdown? - - Nie da się wytrzymać dwutygodniowego lockdownu przez dwa lata. Skoro wszyscy byli przygotowani, że zamykamy się tylko na chwilę, to tak zaplanowali i rozdysponowali środki, żeby ten miesiąc, czy dwa wytrzymać. Ale nikt nie jest w stanie wytrzymać rok, półtora, czy dwa, bo nikt nie wie ile jeszcze będzie to trwało – mówi o sytuacji w branży hotelarskiej Łukasz Filipowicz.
Schronisko dla swoich! Rabaty dla lokalnej społeczności (art. sponsorowany) - Wyjątkowa promocja dla mieszkańców powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego. Restauracja Schronisko Bukowina wprowadziła zniżkę -20% dla swoich.
W rejonie torfowiska znaleziono ciało mężczyzny - NOWY TARG. Spacerowicze natknęli się w rejonie Boru na Czerwonem na ciało 20-letniego mężczyzny.
Samochód na torach (zdjęcia) - W Rabce-Zdroju samochód osobowy wypadł z drogi, zsunął się z kilkumetrowej skarpy i utknął na torach kolejowych. Pojazd wylądował na dachu.
Zmiany w budżecie. Remonty ulic, nowe okna i radiowóz - NOWY TARG. Aktualizacja budżetu miasta sprawi, że deficyt budżetowy zmniejszy się o prawie 7 mln zł. Zmniejszy się także kwota przychodów z tytułu pożyczek i kredytów o 16 mln. Zmiany zatwierdzone będą podczas poniedziałkowej sesji Rady Miasta.
Maciej Jachymiak: Cecylia i Jan - FELIETON. "Cieszę się bardzo. Moje felietony wyraźnie wpłynęły na życie miasta. Nasza Wataha wzmogła propagandę. Pojawiły się nowe obietnice, odgrzebano stare. Nic tam, że już niedługo rocznica siedmiu lat kichy. Liczy się przyszłość! Ciekawe czy ludzie znowu to kupią…" - pokpiwa w kolejnym felietonie Maciej Jachymiak.
Ogłoszono przetarg na rewitalizację w gminie Ochotnica Dolna - Urząd Gminy w Ochotnicy Dolnej ogłosił przetarg na rewitalizację przestrzeni publicznej. W planach jest budowa ciągów pieszych i pieszo-rowerowych oraz obiektów budowlanych: punktu gastronomicznego, toalet publicznych, altany, placu zabaw, parku linowego, skate parku i siłowni zewnętrznej wraz z zielenią.
Podsumowanie nowotarskiego programu walki z uzależnieniami - NOWY TARG. Ok. 700 tysięcy zł wydano z Miejskiego Programu i Rozwiązania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na zadania w ramach profilaktyki uzależnień. W tej kwocie - zgodnie z przepisami - znalazły się także wydatki związane z "zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19".
Koronawirus: raport dzienny. 52 przypadki zakażeń w powiatach podhalańskich - Dzienny raport zakażeń wykazuje 40 przypadków w powiecie nowotarskim i 12 w tatrzańskim. W obu powiatach wykonano ponad 460 testów (odpowiednio 367 i 96).
Wjechał autem w Żabkę. Policja podała szczegóły nocnego wypadku - Wczoraj wieczorem ok. godziny 22.30 w Zakopanem na skrzyżowaniu ulic Tetmajera i Krupówki doszło do groźnie wyglądającego wypadku.
Jeden czołgał się po jezdni, drugi stał na środku drogi - W minionym tygodniu policjanci dwukrotnie - w Rabce-Zdroju i w Szczawnicy - interweniowali wobec osób, które pod wpływem alkoholu stwarzały zagrożenie na drogach. Na szczęście kierowcy w porę zareagowali i nie doszło do tragedii.
Nocny wypadek (zdjęcia) - ZAKOPANE. Powyżej Krupówek, na skrzyżowaniu ulic Zamojskiego i Witkiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe. Są poszkodowani.
Wieczorny wypadek w Szaflarach (zdjęcia) - Na skrzyżowaniu zakopianki z drogą na Zaskale zderzyły się trzy samochody osobowe.
Zderzenie samochodów u wylotu Doliny Chochołowskiej - WITÓW. Na drodze wojewódzkiej zderzyły się dwa samochody osobowe.
Tor lodowy COS zostanie zadaszony (zdjęcia) - Wiceminister prof. Piotr Gliński poinformował w Zakopanem, że udało się przezwyciężyć problemy stojące na przeszkodzie do budowy zadaszenia na torem lodowym na terenie Centralnego Ośrodka Sportowego.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Willa Szarotka
check more 
Accommodation
Alina Pokoje Gościnne
check more 
show all
SEARCHER
Szczawnica on the map
mapa-szczawnica.jpg
Weather in Szczawnica
Pogoda w Szczawnicy - meteoprog.pl pogoda-w-szczawnicy.jpg


Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne