Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Wypadek na zakopiance w Szaflarach (zdjęcia) - Na skrzyżowaniu zakopianki z ulicą Orkana zderzyły się dwa samochody osobowe. Mimo iż zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, a auta są mocno rozbite, nikomu nic poważnego się nie stało. Droga jest już przejezdna.
Znakomite warunki na biegówki - Warunki na trasie biegowej z Obidowej na Turbacz ocierają się o perfekcję. Kto lubi ten sport, powinien pakować biegówki i czym prędzej ruszać na Szlak Olimpijczyków.
Wypadek w Białce Tatrzańskiej (aktualizacja) - Na głównej drodze w Białce Tatrzańskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Początkowo, w wyniku wypadku droga była zablokowana, ale od godz. 12 jest już przejezdna.
Stłuczka na zakopiance - Cztery samochody zderzyły się koło stacji paliw na Rdzawce.
Zakończenie ferii zimowych 2020 - To już ostatni weekend ferii. Na podhalańskich drogach należy spodziewać się wzmożonego ruchu związanego zarówno z powrotami z zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży, jak również wyjazdami weekendowymi. Z wypoczynku wracają uczniowie z województwa dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.
Wczoraj śnieg - jutro deszcz - Na Podhalu pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie. Wczoraj było mroźno i padał śnieg, a na jutro synoptycy zapowiadają duże ocieplenie i deszcz.
Na tory pomiędzy Chabówką a Szaflarami wracają ekipy budowlane - Od poniedziałku pociągi dalekobieżne i regionalne dojeżdżać będą do stacji w Chabówce. Tam dla podróżnych przygotowane będą autobusy komunikacji zastępczej, która będzie obsługiwać trasy Chabówka - Szaflary oraz Chabówka - Zakopane. Na odcinku Szaflary - Zakopane kursować będą pociągi Podhalańskiej Kolei Aglomeracyjnej.
Nowy Targ: mężczyzna zatrzymany za posiadanie broni - Minionej nocy przy ulicy Partyzantów miała miejsce policyjna akcja. Jak mówią świadkowie, akcja była spektakularna - było kilka radiowozów i wielu policjantów. Policja nie chce ujawniać szczegółów, wiadomo tylko, że chodzi o broń.
Wypadek w Ostrowsku - W Ostrowsku doszło do zderzenia dwóch samochodów.
Tir zablokował Snozkę - W Kluszkowcach, podczas podjazdu pod Snozkę, tir skrzyżował naczepę i zablokował przejazd.
Pickup dachował w Pyzówce. Kierowcy skarżą się na nieodśnieżone drogi (nowe zdjęcia) - W centrum Pyzówki doszło do wypadku, w wyniku którego samochód pickup dachował na głównej drodze przez wieś. Wypadek spowodował korki.
Samochód zawisł na skarpie. Za kierownicą nietrzeźwy kierowca - W Zakopanem w rejonie ul. Chyców Potok samochód osobowy wypadł z jezdni zaraz za mostkiem i "zawiesił się" na wysokiej skarpie nad potokiem.
Zbieranie podpisów pod petycją dotyczącą "smogu" - dobiegło końca - NOWY TARG. "Apelowałem do władz Miasta, teraz apeluję do Was, abyście powiadomili wszystkich znajomych i nieznajomych o naszym problemie ze smogiem i tłumnie, pokojowo, wyrażali swoje niezadowolenie z tego, jak władze Nowego Targu traktują sprawę zanieczyszczenia powietrza w naszym mieście" - pisał w liście otwartym do Nowotarżan Marek Domański.
Zimowe niedogodności, czyli odśnieżanie, pryzmowanie i wywożenie śniegu - ZAKOPANE: Wydział Drogownictwa i Transportu przypomina - "właściciele zobowiązani są do składowania śniegu na skraju chodnika tak, by nie powodował utrudnień zarówno w ruchu pieszym, jak i kołowym".
Kiepskie warunki na drogach - Drogi w regionie są czarne, ale padający nieustannie śnieg pogarsza widoczność.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Willa Szarotka
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl
check more 
show all
SEARCHER
Szczawnica on the map
mapa-szczawnica.jpg
Weather in Szczawnica
Pogoda w Szczawnicy - meteoprog.pl pogoda-w-szczawnicy.jpg


Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne