Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Rabka-Zdrój robi plan zagospodarowania przestrzennego - Urząd Miejski w Rabce-Zdroju rozstrzygnął przetargi na wykonanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla miasta i sołectw.
Nowa ścieżka rowerowa poprowadzi w głąb torfowiska - Czarnodunajecka gmina planuje udostępnić dla turystów torfowiska położone pomiędzy Czarnym Dunajcem, a Odrowążem. Powstanie to kolejne 400 m. szlaku pieszo-rowerowego prowadzącego w głąb tego unikatowego obszaru.
Koronawirus: kolejne przypadki w Małopolsce - Badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych osób. W tej grupie są: 2 starsze osoby z powiatu limanowskiego (mężczyzna i kobieta), 2 osoby z powiatu bocheńskiego (starsza kobieta i mężczyzna w sile wieku), po 1 osobie z Krakowa (kobieta w sile wieku), Tarnowa (mężczyzna w sile wieku), powiatów olkuskiego (młoda kobieta) i wielickiego (młody mężczyzna).
Koronawirus - aktualna sytuacja w Małopolsce: najwięcej zakażonych jest w Krakowie i okolicach - Aktualnie w Małopolsce mamy 192 potwierdzone laboratoryjnie przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Najmłodsza zakażona osoba ma 8 miesięcy, najstarsza 91 lat. Najwięcej zakażonych pochodzi z Krakowa (65 osób), powiatu wielickiego (35 osób) i powiatu krakowskiego (16 osób).
Mieszkańcy zatroskani "płaczącymi" brzozami. Urząd Miasta w Nowym Targu: "Nie ma powodu do alarmu" - NOWY TARG. Czytelnicy zaniepokojeni, a nawet oburzeni "płaczącymi" wodą brzozową - od kilku dni ślą do nas zdjęcia przyciętych drzew. Jednak Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji uspokaja, że drzewom nic nie będzie.
Nowe przypadki koronawirusa w Małopolsce - Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 192 osób. Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 7.
Nowe kroki w walce z koronawirusem: zakaz wychodzenia z domu osób do 18 lat bez dorosłego, zamknięte parki i bulwary - - Za dużo jest kontaktów między ludźmi, za dużo spacerów, za dużo spotkań na bulwarach - powiedział podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki. Rząd wprowadził kolejne obostrzenia w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa. Dotoczą one m.in. nastolatków, salonów fryzjerskich, sklepów czy hoteli i pensjonatów.
Czorsztyn: w tym roku przebudowa drogi wojewódzkiej - Gmina Czorsztyn kontynuuje, rozpoczętą kilka lat temu, współpracę z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Krakowie odnośnie przebudowy drogi wojewódzkiej 969 na odcinku, który biegnie przez jej teren.
Nowe krawężniki i nawierzchnia na przejściu granicznym w Chyżnem - W miejscu, gdzie odbywa się teraz kontrola sanitarna i graniczna, na przejściu ze Słowacją w Chyżnem wymienione zostaną krawężniki i nawierzchnia. Prace są konieczne z uwagi na występujące zniszczenia.
Nowy Targ: 500 złotych mandatu za spotkanie z kolegami na piwie - Trzech mieszkańców Nowego Targu, którzy spotkali się na piwku pod jednym z bloków, zostało ukaranych mandatami po 500 zł za łamanie zasad bezpieczeństwa podczas epidemii.
Jabłonka: pomimo kwarantanny#8230; wyszedł pobiegać - Mundurowi z Komisariatu Policji w Jabłonce pojechali skontrolować mężczyznę, który przebywa na kwarantannie w związku z epidemią koronawirusa. Na miejscu okazało się, że nie było go w domu, bo poszedł pobiegać. Grożą mu surowe kary.
Kontrole samochodów wjeżdżających do Szczawnicy w związku z koronawirusem - Władze uzdrowiska uruchomią 3 kwietnia kontrole samochodów na obcych rejestracjach, które będą chciały w weekend wjechać do Szczawnicy.
Pogodny i mroźny poranek w Zakopanem (zdjęcia) - Rano nad Zakopanem zaświeciło słońce. Mimo że trzyma jeszcze mróz, to w ciągu dnia zrobi się cieplej.
Koronawirus: nowe przypadki w Małopolsce - Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 11 osób. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 185 osób. Wciąż - tylko 1 - na Podhalu.
Jagna Marczułajtis-Walczak ostrzega samorządowców z Podhala: "Rozpoczynając przygotowania do wyborów prezydenckich staniecie się moralnie współodpowiedzialni za skutki" - "Organizując lokale, kompletując komisje wyborcze, przeprowadzając konieczne szkolenia oraz same wybory prezydenckie staniecie się moralnie współodpowiedzialni za nieprzewidywalne skutki tych działań" - napisała, pochodząca z Poronina, posłanka Koalicji Obywatelskiej w liście skierowanym do samorządowców z powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego.
Choose language
Current language: Language
Accommodation
Willa Szarotka
check more 
Accommodation
Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
show all
SEARCHER
Szczawnica on the map
mapa-szczawnica.jpg
Weather in Szczawnica
Pogoda w Szczawnicy - meteoprog.pl pogoda-w-szczawnicy.jpg
Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne