Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
6-latka raniona ostrzem kosiarki. Zabrał ją śmigłowiec - Do nieszczęśliwego wypadku doszło późnym południem w Chochołowie podczas prac polowych.
Nowe oświetlenie na Rafaczówkach - 222 tysiące złotych kosztowała budowa oświetlenia ulicznego w Suchem przy ul. Rafaczówki oraz w Zakopanem przy ul. Gubałówka.
Odpust i złoty jubileusz kapłaństwa kardynała Stanisława Ryłko w Poroninie (zdjęcia) - Parafia w Poroninie przeżywała dziś odpust ku czci św. Marii Magdaleny. Tegoroczne świętowanie zostało połączone ze złotym jubileuszem kapłaństwa kardynała Stanisława Ryłko z Rzymu, który przewodniczył uroczystości. Obecni byli także: bp Kazimierz Górny z Rzeszowa oraz bp Jan Zając i bp Jan Szkodoń z Krakowa.
Kierowca białoruskiej ciężarówki oszukiwał na tachografie - Białorusin rejestrował aktywności na swojej karcie i syna. Pojazd skontrolowała w Chyżnem małopolska Inspekcja Transportu Drogowego. Wtedy oszustwo wyszło na jaw.
Rozwój to nieustanne zmiany (art. sponsorowany) - Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal Sp. J. – to rodzinna firma z długimi i bogatymi tradycjami, istnieje na rynku od 1975 roku. Jej założyciele – Maria i Ryszard Steskal stworzyli pierwszą na Podhalu Piekarnio – Cukiernie i koncept ten został później połączony z delikatesami.
Na Podhalu przybędzie ośrodków wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi - Małopolska otrzymała z rezerwy celowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ponad 4,3 mln zł. Dotacja ta pozwoli na utworzenie dwóch nowych ośrodków: środowiskowego domu samopomocy w Zakopanem oraz środowiskowego domu samopomocy na terenie gminy Czarny Dunajec.
Kłusownicy na Jeziorze Czorsztyńskim. Policja zatrzymała dwie osoby - W Maniowach straż rybacka wspólnie z policją zatrzymała dwóch kłusowników, którzy próbowali przeprowadzić masowy odłów sandaczy na specjalne przygotowane przynęty.
Nielegalna plantacja marihuany na Podhalu - Funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Zakopanem ujawnili nielegalną plantację konopi. Ponad 140 krzewów konopi znaleziono na obrzeżach Czarnej Góry w gminie Bukowina Tatrzańska. Nielegalną plantację prowadził 24-letni mieszkaniec tej miejscowości.
Tajemnicza śmierć 12-latki w pensjonacie - ZAKOPANE. Ciało dziewczynki w jednym z pensjonatów na Harendzie znaleziono dziś rano.
Partnerstwo na rzecz rozwoju zawodowego Małopolan - W budynku Starostwa Powiatowego w Nowym Targu podpisane zostały porozumienia pomiędzy dyrektorem WUP w Krakowie Janem Gąsienicą-Walczakiem a burmistrzami i wójtami Powiatu Nowotarskiego.
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed nocnymi opadami i silnym wiatrem - W nocy wiać ma bardzo silny wiatr. Pojawią się burze z gradem.
Nowi Mistrzowie w Dojeniu Sztucznej Krowy (zdjęcia) - Dziewiętnaste Mistrzostwa w Dojeniu Sztucznej Krowy jak co roku przyciągnęły do Rabki tłumy fanów dojarstwa… i doskonałej zabawy! Po raz kolejny wyłoniono najlepszą dojarkę i najlepszego dojarza, którzy podczas szalonych zawodów najskuteczniej doili sztuczną krowę Robculę.
Nowy Targ bez prądu. Pożar w Lipnicy - Burza spowodowała kolejne straty. W sporej części Miasta nie na prądu.
Chwile relaksu między kolejnymi falami deszczu - Strefa Relaksu w Poroninie cieszy się duża popularnością mieszkańców i turystów.
Gwałtowne opady deszczu - Przechodzące nad całym Podhalem burze, którym towarzyszą gwałtowne opady deszczu sprawiają mieszkańcom pierwsze kłopoty.
Choose language
Current language: LanguageAccommodation
Willa Szarotka
check more 
Accommodation
Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
show all
SEARCHER
Szczawnica on the map
mapa-szczawnica.jpg
Weather in Szczawnica
Pogoda w Szczawnicy - meteoprog.pl pogoda-w-szczawnicy.jpgNasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne