Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Stadion z nową murawą (zdjecia) - Dobiegł końca kolejny etap prac na stadionie miejskim w Rabce-Zdroju.
Rozpoczęła się budowa kładki nad Dunajcem - Jak informuje Urząd Gminy w Krościenku, prace związane z budową kładki pieszo-rowerowej w ramach projektu Velo Dunajec w Krościenku nad Dunajcem zostały rozpoczęte.
W Maniowach zmarł Kapelan Honorowy Ojca Świętego - Zmarł ksiądz prałat Władysław Janczy, Kapelan Honorowy Ojca Świętego, emerytowany proboszcz parafii św. Michała Archanioła w Dębnie, były dziekan dekanatu niedzickiego.
Miał sądowy zakaz, a prowadził kursowy autobus Kraków - Zakopane - Patrol policji zatrzymał w Białym Dunajcu do kontroli kursowy autobus relacji Kraków - Zakopane.
Nowy Targ: potrącenie na przejściu dla pieszych - Na ulicy Kolejowej kierująca fordem kobieta potrąciła na przejściu dla pieszych 82-letniego mężczyznę.
Rekordowa liczba zakażeń koronawirusem na Podhalu. Dwa zgony z powodu COVID-19 - Sanepid poinformował o 28 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie nowotarskim i 25 w tatrzańskim, w ciągu ostatniej doby. Tak wysokiego przyrostu zakażeń na Podhalu dotychczas nie odnotowano.
Uwaga na niedźwiedzie w Gorcach i w Pieninach. Są ostrzeżenia - Oba parki narodowe oraz ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR ostrzegają przed niedźwiedziami, które w ostatnim czasie były widziane w Pieninach i Gorcach.
Samochód wypadł z drogi i uderzył w słup elektryczny - Do wypadku doszło rano na drodze głównej w Orawce.
Tragedia w Lipnicy Wielkiej. Martwa kobieta miała ranę w okolicach szyi, obok leżał sztucer - Znamy więcej szczegółów wczorajszej tragedii w Lipnicy Wielkiej na Orawie. Martwa kobieta znaleziona w lesie to młoda, 34-letnia mieszkanka tej miejscowości. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie było to morderstwo.
Poranny pożar w Szaflarach - Około godz. 7 rano w Szaflarach wybuchł pożar. Zapaliło się poddasze budynku przy ul. Polnej.
Dachowanie w rejonie Snozki - Późnym popołudniem w rejonie Kluszkowiec doszło do wypadku. Samochód marki Volkswagen wpadł w poślizg i dachował w rowie.
Martwa kobieta znaleziona w lesie - Tragedia wydarzyła się w Lipnicy Wielkiej. Policja wyjaśnia co się stało, czy był to wypadek czy np. morderstwo. Kobieta ma widoczne obrażenia na ciele.
Rozkopy na Krzywej. Radny mówi o zaniedbaniach. Burmistrz protestuje - NOWY TARG. Prowadzone rok po roku i na dodatek na raty prace przy rozbudowie sieci gazowej i ciepłowniczej w ciągu ulicy Krzywej były tematem interpelacji Szymona Fatli. Burmistrz zapewnia, że zarówno UM, jak i MPEC dołożyły wszelkich starań, by zminimalizować koszty prac, a zarzut o zaniedbaniach jest krzywdzące.
Szpital Rehabilitacyjny w Zakopanem - "szpitalem przyszłości" - Krystyna Walendowicz, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego im. dr. S. Jasińskiego w Zakopanem, odebrała w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie - dyplom za I miejsce w konkursie „Bezpieczny Szpital Przyszłości – Inspiracje 2019” w kategorii „Działania na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia seniorów”.
Elektryczny autobus w Mieście - NOWY TARG. Od kilku dni Miejski Zakład Komunikacyjny testuje zeroemisyjny autobus elektryczny. Pojazd będzie jeździć po nowotarskich ulicach do 29 września. Tani nie jest. Kosztuje ok. 870 tysięcy zł.
Choose language
Current language: Language

Accommodation
Alina Pokoje Gościnne
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
HR&A POLARIS s.c.
Prices 85 - 130
check more 
show all
SEARCHER
Szczawnica on the map
mapa-szczawnica.jpg
Weather in Szczawnica
Pogoda w Szczawnicy - meteoprog.pl pogoda-w-szczawnicy.jpg

Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne