Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Pomieszczenia szkolne gotowe na przyjęcie uczniów - Od poniedziałku 25 maja, po okresie zamknięcia spowodowanego epidemią - rozpoczynają działalność wszystkie szkoły w Gminie Kościelisko.
Przez Podhale przechodzą ulewy - Silne deszcze, a nawet grad przemieszczają się dziś przez całe Podhale. Synoptycy zapowiadają na dziś także burze.
Strażnicy upominają spacerujących po Krupówkach - ZAKOPANE. - Wczoraj było spokojnie, ale dziś turyści notorycznie zapominają używać maseczek - mówią funkcjonariusze Straży Miejskiej, patrolujący rejon Krupówek. Od przedpołudnia odnotowano wiele takich przypadków. Strażnicy dziś pouczają, przypominają, a nawet rozdają maseczki napotkanym osobom.
Absolutorium dla zarządu powiatu tatrzańskiego - ZAKOPANE. Rada jednogłośnie udzieliła zarządowi powiatu absolutorium za ubiegły rok. Wcześniej zarząd uzyskał wotum zaufania. Wynik głosowania przewodniczący Rady Powiatu nazwał "spektakularnym", a pod adresem skarbnik Zofii Garbulińskiej padły słowa uznania.
Nowy dyrektor "piątki" wyłoniony będzie z opóźnieniem - NOWY TARG. Wydłużono termin składania ofert w konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5. Jak informuje burmistrz Grzegorz Watycha powodem ustalenia nowego terminu, czyli 31 lipca br. - są "trudności w prawidłowym funkcjonowaniu Urzędu Miasta Nowy Targ", związane z pandemią.
Wsparcie magistratu dla Ośrodka na Kamieńcu - ZAKOPANE. Urząd Miasta przekazał Polskiemu Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym z siedzibą na Kamieńcu sprzęt ochrony osobistej o wartości ponad 6 tysięcy złotych.
Podhalańskie gminy aplikują o środki z programu "Zdalna szkoła+" - Do programu "Zdalna szkoła+", w ramach którego dofinansowywany jest zakup sprzętu do zdalnej edukacji, zgłosiło się ok. 90 gmin z Małopolski. Większość z wniosków została pozytywnie rozpatrzona.
Oglądaj niedzielne msze święte on-line w kościołach naszego regionu - Zachęcamy do oglądania niedzielnych mszy świętych w kościołach naszego regionu. Poniżej linki do mszy on-line w wybranych świątyniach naszego regionu.
Groźny wypadek na zakopiance (zdjęcia) - W Szaflarach czołowo zderzyły się dwa samochody - bus i osobówka.
Popołudniowy raport nt. koronawirusa w Małopolsce - Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u młodej kobiety z Krakowa, która aktualnie przebywa w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1171 osób.
Pustki na Gubałówce (zdjęcia) - ZAKOPANE. Zapowiedzi pogorszenia pogody i deszczowego weekendu, odstraszyły turystów. Na Gubałówce tłumów nie ma, podobnie jak i w samym mieście.
Robotnicy budują maszt radiokomunikacyjny, mieszkańcy protestują - Ponad 120 mieszkańców podpisało się pod pismem do władz gminy Raba Wyżna o wstrzymanie prac przy budowie masztu radiokomunikacyjnego na terenie rabiańskiego dworca PKP.
Rusza budowa kanalizacji w Czarnym Dunajcu - Wójt Marcin Ratułowski podpisał umowę na budowę kanalizacji sanitarnej przy ulicach Targowa i Kamieniec Górny.
Koronawirus: kolejne przypadki w Małopolsce - W porannym komunikacie Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie informuje o trzech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. To mieszkańcy powiatu suskiego: mężczyzny w sile wieku i dwoje dzieci - dziewczynka i chłopiec.
Motocyklista był nietrzeźwy - Nowotarska policja podała szczegóły wypadku, do którego doszło przedwczoraj pod wieczór w Lipnicy Wielkiej.
Choose language
Current language: Language



Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Willa Szarotka
check more 
Accommodation
Alina Pokoje Gościnne
check more 
show all
SEARCHER
Szczawnica on the map
mapa-szczawnica.jpg
Weather in Szczawnica
Pogoda w Szczawnicy - meteoprog.pl pogoda-w-szczawnicy.jpg



Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne