Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Nowy Targ: uciekł z miejsca kolizji, ale nie uciekł przed karą - Dzięki monitoringowi i pomocy świadków, miesiąc od kolizji, do której doszło w kwietniu na ulicy św. Anny w Nowym Targu, policji udało się ustalić i ukarać sprawcę.
W niedzielę wybory do Europarlamentu 2019. Od północy - cisza wyborcza - Dobiega końca kampania przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. W niedzielę, 26 maja wybieranych będzie 52 polskich posłów do Europarlamentu. Cisza wyborcza rozpoczyna się na 24 godziny przed dniem głosowania, czyli w sobotę o północy.
Kobieta wjechała autem w sygnalizator (zdjęcia) - NOWY TARG. Do wypadku doszło pod wieczór na skrzyżowaniu Alei Tysiąclecia ze zjazdem prowadzącym na zakopiankę.
Telefon od fałszywego policjanta - Zakopiańscy policjanci zostali poinformowani, że do mieszkanek powiatu tatrzańskiego telefonował dziś mężczyzna, który przedstawiał się jako funkcjonariusz policji z Nowego Sącza.
Strajk klimatyczny (zdjęcia) - Uczniowie zakopiańskich szkół w samo południe przeprowadzili akcję strajkową pod Urzędem Miasta Zakopane. Wzięło w niej udział kilkadziesiąt osób. Mimo deszczowej pogody zebrali się, by przekazać dorosłym petycję dotyczącą niszczenia środowiska naturalnego na terenie Podhala jak i całego świata.
Siedem kilometrów nowej trasy rowerowej w rejonie Czarnego Dunajca - Trzy miliony będzie kosztować nowy odcinek ścieżki rowerowej, który poprowadzi z Czarnego Dunajca do Piekielnika.
Spółka Nowa Targowica pozywa burmistrza do sądu - NOWY TARG. "Do końca mieliśmy nadzieję na polubowne załatwienie konfliktów, na przeprosiny za rzucane publicznie słowa szkalujące spółkę. Niestety, w sytuacji braku dobrej woli burmistrza Grzegorza Watychy, zmuszeni jesteśmy skierować do sądu pozew przeciwko niemu o ochronę dóbr osobistych i zadośćuczynienie" - czytamy w przesłanym nam oświadczeniu spółki.
Poseł PiS przegrał kolejny proces wyborczy. Tym razem z kandydatem z Białego Dunajca - Andrzej Skupień z Białego Dunajca, kandydat Konfederacji w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego, wygrał w sądzie z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości Arkadiuszem Mularczykiem. Poszło o słowa "Jedyny kandydat z Podhala do Parlamentu Europejskiego", jakie pojawiły się na plakatach wyborczych Mularczyka.
Burmistrz poparł kandydata Prawa i Sprawiedliwości - Już w najbliższą niedzielę wybory do Europarlamentu. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości Patryk Jaki zorganizował w Zakopanem konferencję prasową, podczas której poparcia udzielił mu burmistrz Zakopanego Leszek Dorula.
Woda wysoka, ale opada (zdjęcia) - Stabilizuje się poziom wody w rzekach i potokach naszego regionu. W nocy wody zaczęły wzbierać. Stan alarmowy osiągnęła już nie tylko Białka w Trybszu, ale też Lepetnica w Ludźmierzu.
Gabaryty zasypały Ząb (zdjęcia) - Wczoraj, dzień przed planowaną zbiórką odpadów gabarytowych w gminie Poronin, ulice wsi dosłownie utonęły w śmieciach.
Zadbaj o zdrowie Mamy na Dzień Matki (art. sponsorowany) - Z okazji Dnia Matki Terma Bania chce zachęcić do dbania o zdrowie i do regularnych badań profilaktycznych wszystkie Mamy i nie tylko!
Nowy Targ: spotkanie Ministra Środowiska z samorządowcami z Podhala. Szef resortu obiecuje pomoc - NOWY TARG. - Chcemy pomóc samorządom w rozwiązywaniu problemów - deklarował dziś w Mieście Henryk Kowalczyk. Na spotkanie z Ministrem Środowiska, zorganizowane przez posłankę Annę Paluch - przybyło około 30 samorządowców.
Pogotowie przeciwpowodziowe na terenie powiatu nowotarskiego - Starostwo Powiatowe w Nowym Targu ogłosiło po południu stan pogotowia przeciwpowodziowego. W związku z opadami deszczu, na rzekach i potokach utrzymuje się wysoki stan wód.
Lisy zabierają kury. Padają pytania o odstrzał - Lisy podchodzą do gospodarstw w Kościelisku i zabierają drób. Gmina powiadomiła o problemie myśliwych i radzi mieszkańcom, co robić.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Willa Szarotka
check more 
Accommodation
Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl
check more 
show all
SEARCHER
Szczawnica on the map
mapa-szczawnica.jpg
Weather in Szczawnica
Pogoda w Szczawnicy - meteoprog.pl pogoda-w-szczawnicy.jpg


Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne