Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Zakopane ma nowego konserwatora zabytków - ZAKOPANE. Miejskim Konserwatorem Zabytków została Paulina Lis.
Mieszkanie z widokiem na Tatry? Wynajmij je od PFR Nieruchomości S.A. (art. sponsorowany) - Już 15 października rusza nabór na 130 mieszkań w Nowym Targu przy ul. Sikorskiego na Polanie Szaflarskiej. Inwestycja powstaje w ramach rynkowej części rządowego programu mieszkaniowego, a realizuje ją spółka PFR Nieruchomości.
Pijany wjechał w zarośla - Ponad 4 promile alkoholu miał kierowca renaulta, który w Skawie wjechał w przydrożne zarośla. 31-latek został zatrzymany i odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.
SZCZEPIENIA 3 DAWKĄ PRZECIW COVID I SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIE W ALLMEDICA (art. sponsorowany) - Allmedica zaprasza do swoich punktów na szczepienia przeciw grypie oraz COIVD-19 bez wcześniejszej rejestracji.
Poznaliśmy wyniki konsultacji społecznych. Mieszkańcy chcą, żeby Czarny Dunajec był miastem - Mieszkańcy gminy opowiedzieli się za odzyskaniem praw miejskich przez Czarny Dunajec.
Słowacy zapowiadają rewolucję komunikacyjną: w Tatry autobusem, zakaz wjazdu dla samochodów spalinowych - - W Tatry Wysokie bez transportu osobowego, zakaz wjazdu pojazdów z silnikami spalinowymi, pierwszeństwo samochodów elektrycznych i komunikacji miejskiej. To wizja Ministerstwa Transportu i Jazdy - informuje słowacki portal regiony.zoznam.sk.
ELEGANTA na dachu! (art. sponsorowany) - Każdy chce mieć „elegancki” dach. Dzisiaj jest to prostsze niż kiedyś - wystarczy wybrać ELEGANTĘ!
Zmiany w Dekadzie. Koniec Tesco na dworcu autobusowym - NOWY TARG. 7 października w Dekadzie odbędzie się otwarcie sklepu sieci dyskontowej Netto. Nowa marka zastąpi działające wcześniej w centrum handlowym Tesco.
Wzrost zakażeń koronawirusem na Podhalu - 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie tatrzańskim, 5 w nowotarskim, 265 wykonanych testów, brak zgonów związanych z COVID-19, 399 osób na kwarantannie - to dane o pandemii w naszym regionie za ostatnią dobę.
Będzie most zastępczy w Trybszu! - Posłanka Anna Paluch poinformowała, że premier Mateusz Morawiecki zgodził się na wypożyczenie gminie Łapsze Niżne składanego mostu zastępczego, którym poprowadzi objazd na czas remontu mostu na Białce.
Podhalańscy ratownicy górscy szkolili się nad... morzem - Ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR brali udział w szkoleniu śmigłowcowym nad Morzem Bałtyckim.
Przebudowa mostu w Rokicinach Podhalańskich. Mieszkańcy skarżą się na brak przejścia dla pieszych - - Żeby przejść przez skrzyżowanie na drodze wojewódzkiej trzeba złamać przepisy - skarżą się mieszkańcy Rokicin Podhalańskich. Problem był tematem dyskusji na sesji Rady Gminy Raba Wyżna.
Mimo protestu w Trybszu i sprzeciwu w Krempachach powiat nie wycofuje się budowy mostu na Białce - Gmina Łapsze Niżne unieważniła przetarg na budowę drogi z Trybsza do Krempach, którą miał prowadzić objazd na czas budowy mostu na Białce. Pozostał już tylko temat budowy mostu zastępczego. Powiat nie przymierza się do tej inwestycji, ale gmina szuka jeszcze jakiegoś rozwiązania.
Stłuczka w Jabłonce - Na ulicy Sobieskiego zderzyły się dwa samochody. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy najechał na tył dostawczego.
Wypadek na redyku. Mężczyzna staranowany przez owce czuje się dobrze - Wójt Tadeusz Królczyk odwiedził mieszkańca Tylmanowej, który podczas niedzielnego redyku w Ochotnicy Górnej został staranowany przez pędzące owce.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Alina Pokoje Gościnne
check more 
Accommodation
Dom Wypoczynkowy Vena
check more 
Accommodation
Willa Szarotka
check more 
show all
SEARCHER
Szczawnica on the map
mapa-szczawnica.jpg
Weather in Szczawnica
Pogoda w Szczawnicy - meteoprog.pl pogoda-w-szczawnicy.jpg


Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne